• Şener Ambalaj ve Tekstil Malzemeleri
  Kurumsal
  Şener Ambalaj , siz değerli müşterilerimize, Tekstil Malzemeleri sektöründe en iyi hizmeti verebilmek amacıyla 20 yıllık Sektör Deneyimi ile 2017 yılında İstanbul’da Güneşli Bağlar Mahallesinde kurulmuştur. Temel ilkesi müşteri memnuniyet olan firmamız, Şener Ambalaj ve Tekstil Malzemeleri adı altında halen yüzlerce çeşitli ürünlerle, siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.
  Doğru, dürüst, hızlı, çalışkan ve sözüne güvenilir olmak asıl olan prensiplerimizdir. Daha çok çeşitle ve en iyiyi, en ucuza satmak amacıyla çok çalışarak sektörde en iyi yere gelmek tek hedefimizdir.
  Vizyonumuz
  Faaliyette bulunduğumuz Tekstil Malzemeleri sektöründe yenilikçi ve fark yaratma odaklı çalışmalarla kısa zamanda konumunu yükseltmiş olmanın verdiği güçle girişimci bir firma olarak devamlılığını sürdürmektir.
  Misyonumuz
  Girişimcilik ruhuyla ve müşteri memnuniyetini benimseyerek, yenilikleri takip eden ve bunları bünyesinde faaliyete geçiren, iç ve dış çevreye duyarlı olan genç ve dinamik çalışanlarıyla çözüm odaklı hareket eden, müşterilerinin fikirlerine açık olan, belirlediği hedeflere ulaşan bir firma olmaktır.
  Şener Ambalaj ve Tekstil Malzemeleri : Şirket Tel : 0212 489 00 55

Main Menu